top of page
Siz de aramıza katılın!

Siz de aşağıdaki süreçleri takip ederek ailemizin parçası olabilir

ve yatırımın en lezzetli haliyle tanışabilirsiniz.

1- Yüz Yüze Görüşme

Başvuru süreci sonrası sizlerle yüz yüze görüşüyor ve Gurme Mutfak markamızın çalışma sistemi hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

2- Lokasyon Belirleme

Gurme Mutfak büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında şube açmak istediğiniz alanları da bizimle paylaşabilirsiniz.

3- İş Planı Hazırlama

Hangi bölgede restoran açmak istediğinize karar verdikten sonra bizim onayımız dahilinde Gurme Mutfak olarak sizden bölgeyi detaylı analiz etmenizi ve bu analizinizi bir iş planı olarak bizimle paylaşmanızı bekleyeceğiz. İş geliştirme departmanımızla yürüteceğiniz iş planı hazırlığı sonrası Gurme Mutfak ailesine katılacak olan Franchise adayımızdan 1.000 Dolar İsim hakkı bedeli alıyoruz ve eğitim aşamasına geçiyoruz.

Teşekkürler! Sizinle iletişime geçeceğiz.

Bu formda vereceğiniz kişisel verileriniz ilgili konu hakkında tarafınıza bilgi verme, geri dönüş, öneri ve şikâyet süreçlerinde amaçla sınırlı olmak kaydıyla tarafımızca işlenecek ve uygun güvenlik önlemleri alınarak muhafaza edilecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnimize buradan ulaşabilirsiniz.

bottom of page