top of page

Hikayemiz

CRC KURUMSAL firmasının yeme-içme sektöründeki 17 senelik deneyimine dayanarak, 2 senelik bir AR-GE sürecinin ardından, hayatın akışına yenilikler katabilmek, lezzetten ödün vermeden hazırlanan yemeklerimizi sizlerle buluşturabilmek için GURME MUTFAK markamızı yarattık.

GURME MUTFAK ile sizlere ürün tazeliğini ve kalitesini kaybetmeden, en hızlı şekilde

“LEZZETLİ YEMEK” ulaştırma sözüyle sektörde yerimizi aldık.

TSE ve ISO standartlarını her alanda uygulama olanağına sahip olduğumuz, hijyen parkurları ve geniş çalışma alanlarıyla düşünülerek kurgulanmış 5000 m2’lik tesisimiz, lojistik ağımız, sektörel tecrübesiyle başarılar yakalamış personelimizle memnuniyetiniz için çalışmayı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Mükemmel hizmet, ürün kalitesi ve lezzet ile müşterilerimizin memnuniyetini yakalamak; hijyenik, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi uzman kadromuzla sürekli geliştirmek; tüm gereksinimlere en üst düzeyde yanıt veren alt yapımızla müşterilerimize hak ettikleri kaliteyi sağlamak ve “Lezzet Üstü” olmaktır.

Bu bağlamda kişisel tercihlerinize önem veriyor, menülerimizi bu temelde hazırlıyoruz. Her kesime hitap edecek zengin menümüzle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

bottom of page